Co dělám?

Už od malička se věnuji malbě a kresbě. S přibývajícími lety se snažím zakomponovat moje návrhy maleb a kreseb do předmětů,    u kterých chci, aby byly běžně používány, neplnily jen estetický účel. Mám ráda originální, neokoukané  kousky,  které zaujmou    a v tomto duchu se snažím tvořit.

Co nabízím?

Věci co tvořím, dělám s opravdovou láskou, snažím se pečlivě vnímat každý detail, nenarušovat celkovou kompozici, vnímat i účelovost výrobku. Ručně malováno, lakováno. Nábytek je poctivá ruční práce českého truhláře. Snažím se udělat běžné věci barevnějšími, originálními, aby měly příběh, oživily místo kde budou. 


Témata?

Nejradši mám odvětví "co mi zrovna napadlo", tedy pokud je to možné zveřejnit a má fantazie na to stačí...mám ráda výzvy.


Záruky?

Upřímně každou věc vyrábím jako by byla pro mne, s každou věcí se loučím s dojetím. Užívejte jich naplno...


Materiál?

Momentálně mne nejvíce uchvátilo dřevo, mám ráda přírodní materiály, ráda kombinuji techniky. 


Chcete vlastní originální výrobek?

Máte nápad, co byste chtěli mít na stolku, komodě, stoličce, truhličce, truhlíku či jinde? Chcete dát dětem nebo svým blízkým originální dárek, který nebude mít kopii, bude osobní? Kontaktujte mě a věřím, že se domluvíme a vytvořím Vám výrobek dle Vašich požadavků.


Kde se můžeme setkat?

Kromě virtuálního setkání na eshopu mě můžete potkat na různých trzích převážně v Plzeňském, Středočeském a Českobudějovickém kraji - koukněte do záložky Trhy.

Těším se na Vaše originální podněty a návrhy.

Martina Krpejšová alias Tussilagi